Dr. Coffee H08
Kód: 12002553Detailní popis produktu
Dr. Coffee H08
Dr. Coffee H08 je profesionální automatický kávovar určený pro přípravu espressa, americana a černé kávy. Ovládání probíhá přes 7" dotykový displej s intuitivním uživatelským rozhraním.
Nápoje lze detailně upravovat – množství vody, dávku kávy, délku předspaření i výdejní teplotu. Spařovací jednotka s kapacitou 16 g umožňuje rychlou přípravu dvojitého espressa nebo dvou nápojů současně.
Uživatelské rozhraní nedisponuje českou lokalizací.


Stabilní výkon a nízká hlučnost
Precizní mletí zajišťuje keramický mlýnek s plochými kameny. Kávovar umožňuje také použití předemleté kávy.
Výhodou je nadprůměrně nízká hlučnost, přítomnost eko-módu a snadno vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduché čištění.
Model je vhodný pro prostředí, kde je kladen důraz na rychlou obsluhu, stabilní kvalitu nápojů a jednoduchou údržbu.
Technické parametry

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automatické kávovary |
|---|---|
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 8594045609950 |
| Barva: | Černá |
| Doporučený denní výdej (porce): | 50 porcí |
| Funkce předspaření: | Ano |
| Hloubka v mm: | 500 |
| Hmotnost produktu: | 14 kg |
| Hmotnost v balení: | 15 kg |
| Horká voda: | Ano |
| Instantní nápoje: | Ne |
| Maximální dávka kávy na jednu porci: | 16 g |
| Maximální hodinový výkon (porce): | 100 porcí |
| Maximální výška šálku: | 160 mm |
| Mléčný systém: | Ne |
| Mlýnek: | Keramický |
| Napětí a příkon: | 220 V 50 Hz / 1450 W |
| Nastavitelná teplota kávy: | Ano |
| Objem nádržky na vodu: | 2 l |
| Objem zásobníku na inst. směsi: | bez zásobníku |
| Objem zásobníku na kávovou sedlinu: | cca 50 porcí |
| Objem zásobníku na kávu: | 500 g |
| Platební systém: | Ne |
| Počet bojlerů: | 1 |
| Povrchový materiál: | Plast |
| Program čištění kávových cest: | Ano |
| Program čištění mléčných cest: | Ne |
| Program odvápnění: | Ano |
| Připojení na vodovod / odpad: | Ne |
| Příprava dvou nápojů současně: | Ano |
| Samostatná parní tryska: | Ne |
| Šířka v mm: | 340 |
| Výška v mm: | 430 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dr. Coffee
Dr. Coffee se zaměřuje na „delivering premium coffee experience to consumers“ (prémiový kávový zážitek) a vývoj technologií přípravy kávy. Značka prezentuje tzv. turnkey coffee solutions (kompletní kávová řešení) pro využití doma i v provozech.
Dr. Coffee pokrývá 100+ zemí a regionů.
Kde se kávovary Dr. Coffee typicky uplatní
- Domácnost – pro pohodlnou přípravu oblíbených nápojů.
- Kancelář, provoz, gastro – pro pravidelný výdej kávy v pracovním prostředí a podnikání.
| Výrobní společnost : | Dr. Coffee (Shanghai) Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 123 Xingrong Road, Qingpu District, Shanghai 201708, China |
| E-mail : | info@dr-coffee.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Espresso Professional, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Náměstí Republiky 366/1, 614 00, Brno-Husovice |
| E-mail zástupce v EU : | info@espressoprofessional.cz |
.png)
.png?6814a350)

.png?6819d463)
