Lelit Kate PL82T
Kód: 22002281Související produkty
Detailní popis produktu
Lelit Kate PL82T
Lelit Kate PL82T je poloprofesionální pákový kávovar s integrovaným bezkrokovým mlýnkem. Výbava zahrnuje manometr, OLED displej, třícestný solenoidní ventil a mosazný bojler 300 ml.
Mlýnek používá ocelové mlecí kameny (Ø 38 mm) z nerezové oceli. Nastavení teploty a tlaku bojleru je možné přes technologii LLC (Lelit Control Center). Celá schránka je z nerezu a horní plocha slouží jako nahřívač šálků.


Co dělá Kate tak praktickou
- Plášť přístroje kompletně z nerezu
- Chromovaná tryska páry / vody
- Mosazný bojler
- Nahřívací plocha pro šálky
- OLED displej
- Třícestný ventil
- Regulace teploty pomocí termostatů
- Integrovaný mlýnek
Technické parametry

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pákové kávovary |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.5 kg |
| EAN: | 8009437001903 |
| Barva: | Stříbrná |
| Funkce předspaření: | Ano |
| Hloubka v mm: | 420 |
| Hmotnost produktu: | 12 kg |
| Hmotnost v balení: | 12,5 kg |
| Mlýnek: | Ano |
| Napětí a příkon: | 230 V 50 Hz / 1200 W |
| Objem nádržky na vodu: | 2,5 l |
| Ohřevná plocha pro šálky: | Ano |
| Počet bojlerů: | 1 |
| Počet manometrů: | 1 |
| Povrchový materiál: | Nerez |
| Připojení na vodovod / odpad: | Ne |
| Samostatná horkovodní tryska: | Ne |
| Samostatná parní tryska: | Ano |
| Šířka v mm: | 245 |
| Tlak čerpadla: | 15 barů |
| Výška v mm: | 360 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Lelit – italské kávovary pro domácí baristy
Lelit je italská značka specializující se na výrobu pákových kávovarů a mlýnků na kávu určených především pro domácí baristy a milovníky precizní přípravy espressa. Produkty Lelit jsou vyráběny v Itálii a vyznačují se důrazem na kvalitní materiály, technickou přesnost a profesionální parametry.
Značka je známá zejména modely vybavenými PID regulací teploty, nerezovými bojlery, E61 hlavou nebo možností detailního nastavení extrakce. Díky tomu umožňují maximální kontrolu nad přípravou kávy a dosahování konzistentních výsledků.
Pro koho je Lelit vhodný
- Domácí baristy hledající plnou kontrolu nad extrakcí
- Náročné uživatele požadující profesionální parametry
- Menší kanceláře a provozy s důrazem na kvalitu espressa
Lelit kombinuje tradiční italský design s moderní technologií a představuje volbu pro ty, kteří chtějí připravovat espresso na úrovni kavárny přímo doma.
| Výrobní společnost : | Lelit S.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Viale del Lavoro 47 25045 Castegnato (BS) Itálie |
| E-mail : | info@lelit.com |
.png)
.png?6814a350)

.png?6819d463)
