Dr. Coffee Minibar S1
Kód: 12002543Související produkty
Detailní popis produktu
Dr. Coffee Minibar S1
Dr. Coffee Minibar S1 je profesionální automat navržený pro vyšší zátěž. Má vysokokapacitní spařovací jednotku 21 g, dva bojlery, automatický mléčný systém, modul pro přípravu nápojů z instantních směsí a tichý keramický mlýnek s rychlostí mletí cca 2 g/s.
Součástí výbavy je zásobník na instantní směs – pojme přibližně 1200 g sušeného mléka nebo až 2000 g horké čokolády. Kávovar zvládne připravit až 100 káv za hodinu a doporučený denní výdej je 200 porcí.


Jednoduchá údržba a pohodlný výdej
Údržba je postavená na vysoce hygienickém čisticím systému, který má certifikaci nezávadnosti HACCP. Nechybí ani RGB LED podsvícení, horkovodní tryska a One-Touch výdej mléčných nápojů.
Jako zdroj vody lze použít vodovodní řád, nebo integrovanou nádržku 4 l. Kávovar je kompatibilní s platebními systémy MDB.
Technické parametry

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automatické kávovary |
|---|---|
| Hmotnost: | 25.5 kg |
| EAN: | 8594045609981 |
| Barva: | Černá |
| Doporučený denní výdej (porce): | 200 porcí |
| Funkce předspaření: | Ano |
| Hloubka v mm: | 545 |
| Hmotnost produktu: | 25,5 kg |
| Hmotnost v balení: | 26,5 kg |
| Horká voda: | Ano |
| Instantní nápoje: | Ano |
| Maximální dávka kávy na jednu porci: | 21 g |
| Maximální hodinový výkon (porce): | 80-100 porcí |
| Maximální výška šálku: | 165 mm |
| Mléčný systém: | Ano |
| Mlýnek: | Keramický |
| Napětí a příkon: | 220-240 V 50-60 Hz / 2900 W |
| Nastavitelná teplota kávy: | Ne |
| Objem nádržky na vodu: | 4 l |
| Objem zásobníku na inst. směsi: | cca 1,6 kg |
| Objem zásobníku na kávovou sedlinu: | cca 70 porcí |
| Objem zásobníku na kávu: | 1,2 kg |
| Počet bojlerů: | 2 |
| Povrchový materiál: | Plast |
| Program čištění kávových cest: | Ano |
| Program čištění mléčných cest: | Ano |
| Program odvápnění: | Ano |
| Připojení na vodovod / odpad: | Ano |
| Příprava dvou nápojů současně: | Ano |
| Samostatná parní tryska: | Ne |
| Šířka v mm: | 340 |
| Výška v mm: | 610 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dr. Coffee
Dr. Coffee se zaměřuje na „delivering premium coffee experience to consumers“ (prémiový kávový zážitek) a vývoj technologií přípravy kávy. Značka prezentuje tzv. turnkey coffee solutions (kompletní kávová řešení) pro využití doma i v provozech.
Dr. Coffee pokrývá 100+ zemí a regionů.
Kde se kávovary Dr. Coffee typicky uplatní
- Domácnost – pro pohodlnou přípravu oblíbených nápojů.
- Kancelář, provoz, gastro – pro pravidelný výdej kávy v pracovním prostředí a podnikání.
| Výrobní společnost : | Dr. Coffee (Shanghai) Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 123 Xingrong Road, Qingpu District, Shanghai 201708, China |
| E-mail : | info@dr-coffee.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Espresso Professional, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Náměstí Republiky 366/1, 614 00, Brno-Husovice |
| E-mail zástupce v EU : | info@espressoprofessional.cz |
.png)
.png?6814a350)

.png?6819d463)
