Saeco Aurora B1
Kód: 10090276Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automatické kávovary |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8052282513152 |
| Barva: | Černá |
| Doporučený denní výdej (porce): | 75 porcí |
| Funkce předspaření: | Ano |
| Hloubka v mm: | 481 |
| Hmotnost produktu: | 12,5 kg |
| Hmotnost v balení: | 12,8 |
| Horká voda: | Ano |
| Instantní nápoje: | Ne |
| Maximální dávka kávy na jednu porci: | 10 g |
| Maximální výška šálku: | 160 mm |
| Mléčný systém: | Ne |
| Mlýnek: | Ocelový |
| Napětí a příkon: | 230 V 50 Hz / 1300 W |
| Nastavitelná teplota kávy: | Ano |
| Objem nádržky na vodu: | 2,5 l |
| Objem zásobníku na inst. směsi: | bez zásobníku |
| Objem zásobníku na kávovou sedlinu: | cca 30 porcí |
| Objem zásobníku na kávu: | 600 g |
| Platební systém: | Ano |
| Počet bojlerů: | 1 |
| Povrchový materiál: | Plast |
| Program čištění kávových cest: | Ano |
| Program čištění mléčných cest: | Ne |
| Program odvápnění: | Ano |
| Připojení na vodovod / odpad: | Ne |
| Příprava dvou nápojů současně: | Ano |
| Samostatná parní tryska: | Ne |
| Šířka v mm: | 280 |
| Výška v mm: | 435 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Saeco – automatické kávovary s italskou tradicí
Saeco je značka zaměřená na vývoj a výrobu automatických kávovarů pro domácnosti i profesionální prostředí. Původ značky sahá do Itálie, kde byla založena s cílem přinést pohodlnou přípravu espressa pomocí plně automatických technologií.
Sortiment zahrnuje domácí automatické kávovary i modely určené pro kanceláře a provozy s vyšší spotřebou kávy. Typické jsou integrované mlýnky, automatické mléčné systémy a jednoduché ovládání pro každodenní použití.
Proč zvolit kávovar Saeco
- Plně automatická příprava espressa a mléčných nápojů
- Vhodné pro domácnost i kancelář
- Jednoduchá údržba a intuitivní ovládání
- Technologie zaměřené na stabilní extrakci kávy
Pokud hledáte automatický kávovar pro každodenní použití doma nebo ve firmě, značka Saeco nabízí řešení zaměřené na komfort, jednoduchost a spolehlivý výkon.
| Výrobní společnost : | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Tussendiepen 4 9206 AD Drachten Nizozemsko |
| E-mail : | support@philips.com |
.png)
.png?6814a350)

.png?6819d463)


