Dr. Coffee Coffeebreak Pro Plus černý
Kód: 12035351Detailní popis produktu
Dr. Coffee Coffeebreak Pro Plus černý
Dr. Coffee Coffeebreak Pro Plus je vylepšená verze řady Coffeebreak Plus. Oproti základnímu provedení přidává solenoidní ventil a dvě pumpy, díky čemuž je provoz stabilnější a rychlejší.
Solenoidní ventil umožňuje elektronickou regulaci extrakčního tlaku, takže je tlak při přípravě výrazně konzistentnější. Menší výkyvy se mohou pozitivně projevit na výsledné chuti, zejména u espressa. Dvoupumpový systém pak dovoluje současné využití obou bojlerů, což znatelně urychluje výdej mléčných nápojů.


Výkon, recepty a ladění mléčných nápojů
Za hodinu zvládne kávovar připravit až 85 káv, přičemž doporučený denní výdej činí 100 porcí. Rozhraní nabízí 20 základních receptů a umožňuje detailní úpravy – včetně předspaření, množství mléka, množství vody, výdejní teploty a dávkování kávy. Nastavit lze také pořadí jednotlivých kroků výdeje.
Kapučinátor je vybaven manuálním otočným mechanismem, který umožňuje precizně doladit poměr vydávaného mléka vůči páře. Spařovací jednotka má patentovaný extrakční systém, který mění tlak extrakce podle typu a složení nápoje s cílem udržet optimální chuť napříč recepty.
O konzistentní mletí se stará keramický mlýnek nové generace s udávanou životností přibližně 500 kg kávových zrn. Kávovar lze napojit na vodovodní řád a zároveň má i nádržku na vodu 2 l. Přístroj je kompatibilní s platebním systémem MDB.
Technické parametry

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automatické kávovary |
|---|---|
| Hmotnost: | 16.5 kg |
| EAN: | 8594180080300 |
| Barva: | Černá |
| Doporučený denní výdej (porce): | 100 porcí |
| Funkce předspaření: | Ano |
| Hloubka v mm: | 500 |
| Hmotnost produktu: | 19 kg |
| Hmotnost v balení: | 19,5 kg |
| Horká voda: | Ano |
| Instantní nápoje: | Ne |
| Maximální dávka kávy na jednu porci: | 16 g |
| Maximální výška šálku: | 160 mm |
| Mléčný systém: | Ano |
| Mlýnek: | Keramický |
| Napětí a příkon: | 220-240 V 50-60 Hz / 2900 W |
| Nastavitelná teplota kávy: | Ano |
| Objem nádržky na vodu: | 2 l |
| Objem zásobníku na inst. směsi: | bez zásobníku |
| Objem zásobníku na kávovou sedlinu: | cca 70 porcí |
| Objem zásobníku na kávu: | 1,2 kg |
| Platební systém: | Ne |
| Počet bojlerů: | 2 |
| Povrchový materiál: | Plast |
| Program čištění kávových cest: | Ano |
| Program čištění mléčných cest: | Ano |
| Program odvápnění: | Ano |
| Připojení na vodovod / odpad: | Ano |
| Příprava dvou nápojů současně: | Ano |
| Samostatná parní tryska: | Ne |
| Šířka v mm: | 300 |
| Výška v mm: | 580 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dr. Coffee
Dr. Coffee se zaměřuje na „delivering premium coffee experience to consumers“ (prémiový kávový zážitek) a vývoj technologií přípravy kávy. Značka prezentuje tzv. turnkey coffee solutions (kompletní kávová řešení) pro využití doma i v provozech.
Dr. Coffee pokrývá 100+ zemí a regionů.
Kde se kávovary Dr. Coffee typicky uplatní
- Domácnost – pro pohodlnou přípravu oblíbených nápojů.
- Kancelář, provoz, gastro – pro pravidelný výdej kávy v pracovním prostředí a podnikání.
| Výrobní společnost : | Dr. Coffee (Shanghai) Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 123 Xingrong Road, Qingpu District, Shanghai 201708, China |
| E-mail : | info@dr-coffee.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Espresso Professional, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Náměstí Republiky 366/1, 614 00, Brno-Husovice |
| E-mail zástupce v EU : | info@espressoprofessional.cz |
.png)
.png?6814a350)

.png?6819d463)
